۲۷ مرداد

اطلاعات درمورد سامانه سجام

فوری و مهم

 

موضوع: ثبت نام کلیه فعالان بازار سرمایه در سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام)

قابل توجه کلیه مشتریان گرامی

نظر به اهمیّت و ضرورت ثبت نام در سامانه  جامع اطلاعات مشتریان (سجام ) موارد زیر به استحضار کلیه سرمایه گذاران و فعالان می رسد ؛

  1. کلیه فعالان بازار سرمایه (بازار اوراق بهادار و بورس‌های کالا) اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی، ایرانی و خارجی مکلف هستند از تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ ظرف ۶ ماه با مراجعه به سامانه سجام به نشانی http://sejam.pasargadbroker.com، ثبت نام خود را در آن انجام دهند. ثبت نام در “سـجـام” یکبار برای همیشه برای کلیه فعالان حقیقی و حقوقی بازار سرمایه  الزامی است. در غیراینصورت کد بورسی ایشان غیرفعال خواهد شد.
  2. از تاریخ صدور این اطلاعیّه ارائه کلیه خدمات به اشخاص حقیقی و حقوقی جدید در بازار سرمایه از جمله صدور کد معاملاتی در کلیه بورس ها، صدور واحدهای صندوق های سرمایه گذاری، صدور کد سبدگردانی و … صرفاً پس از ثبت نام در این سامانه امکان پذیر خواهد بود .
  3. مشتریان گرامی تنها با یکبار ثبت اطلاعات و شناسایی در سامانه سجام و احراز هویّت ، از ارائــه اطلاعات مجدد و مکرر در بازار سرمایه بی نیاز بوده و به کلیه خدمات بازار سرمایه ایران دسترسی خواهند داشت و ثبت نام در این سامانه جایگزین ارائه تمامی مدارک و اطلاعات ضروری خواهد بود که اشخاص موظفند هنگام دریافت خدمات نسبت به ارائه آنها اقدام نمایند.
  4. در زمان های لازم اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با مراجعه به سامانه، نسبت به بروز رسانی تغییرات اطلاعات هویتی خود اقدام نمایند.
  5. در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات تکمیلی و راهنمایی جهت ثبت نام در این سامانه با دفاتر این کارگزاری تماس حاصل نمائید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *